ПАЛОМНИЦТВО ПО ГРУЗІЇ

29 травня – 5 червня, 2024 р.., 8 дн./ 7 нч

Стоимость: 540 у.е.* + авіа

Транспорт: авіа, комфортабельний автобус

Програма паломницької поїздки до Грузії:

1 день. 29.05. МЕСХЕТІ
Зустріч в аеропорту міста Кутаїсі з гідом (03:55). Переїзд у південну Грузію. Курорт Боржомі. Ацкурський храм пр.св. Богородиці. Місто Ахалцихе. Розміщення в готелі. Монастир Сапара. Вечеря. Замок Рабат. Ночівля в Ахалцихе.

2 день. 30.05. МЕСХЕТІ

Сніданок. Монастир Саро. Монастир Тавкветула. Жіночий монастир Пока. Переїзд до Тбілісі. Вечеря. Ночівля в Тбілісі.

3 день. 31.05. ТБІЛІСІ

Сніданок. Храм Метехі. Храм Анчисхати. Храм Кашветі. Пр. Руставелі. Монастир Мама Давіті (прочани можуть зануритися в купіль о. Давида). Храм благовірного князя Ал. Невського. (могилки старців Глинської пустелі (Вл. Зіновій – Мажуга і сх. Арх. Віталій – Сидоренко).вечеря. Вечірня служба в соборі Сіоні (прикладемося до Хреста св. Ніно, якого виносять на поклоніння 2 рази на рік. Кафедральний собор Самеба. Ночівля в Тбілісі.

4 день. 01.06. КАХЕТІ
Сніданок (сухий пайок). Переїзд у регіон Кахеті. Святкова літургія в жіночому монастирі Бодбе. (Після служби прочани можуть зануритися в купіль св. Ніні). Відвідування винного заводу, дегустація грузинських вин. Монастир одного з Ассирійського отця Антонія Марткопського. Повернення до Тбілісі. Вечеря. Ночівля в Тбілісі.

5 день. 27.01. КАХЕТІ

Сніданок (сухий пайок). Переїзд до Кахеті. Святкова літургія у монастирі Бодбі. (Після служби, бажаючі можуть зануртись у купіль св. Ніни). Відвідування винного заводу, дегустація грузинських вин. Монастир Некресі. Монастир Гремі. Місто Телаві. Вечеря. Ночівля в Телаві.

6 День 3.06. КАРТЛІ

Сніданок. Переїзд до регіону Картлі. Монастир Самтавісі. Монастир Урбнісі. Монастир Кінтвісі. Переїзд у західну Грузію. Вечеря. Вільний час (паломники можуть прогулятися вечірнім Кутаїсі).
Ночівля в Кутаїсі.

7 День 4.06. КУТАЇСІ
Сніданок. Монастир Моцамета. Монастирський комплекс Гелаті. Собор Баргати. Прощальна Вечеря з вином. Ночівля в Кутаїсі.

8. День 5.06. КУТАЇСІ
Супровід паломників в Аеропорт. (4:45)

Примітка:
На 6-й день, регіону Карлі може бути змінено на Казбегі – за умови сонячної погоди.

540 у.о. (Передоплата в гривні – еквівалент 120 Дол) + авіапереліт

До вартості входить:
– Трансфер в аеропорт/ з аеропорту (в Грузії).
– Проживання в готелях.
– Сніданки та вечері.
– Супровід професійного гіда по програмі.

Не входить у вартість:
– переліт Будапешт-  Кутаїсі – Будапешт;
– трансфер з/до Мукачева (40 евро/ в одну сторону);
– дорога до Мукачево;
– медичне страхування.
– чайові гіду, водію;
– особисті витрати