Паломництво по Італії

Дати поїздки: 17 – 24 травня

820 евро

Рим – Амальфі – Барі – Ланчано – Лоретто – Венеція – Мілан

В програму паломництва входить відвідування:

• Рим. Паломництво до святинь Риму: “Раннехристиянський Рим”: Церква Хреста Господнього – святині, привезені святою царицею Оленою зі Святої Землі. Святі Сходи з палацу Понтія Пілата, якими паломники піднімаються на колінах. Собор святого Іоанна Хрестителя в Латеранському Палаці (глави св. апп. Петра і Павла; стільниця, на якій відбувалася Таємна Вечеря). Церква священномученика Климента – мощі свмч. Ігнатія Богоносця. Собор Санта Марія Маджоре (Яслі Христа, чудотворна ікона Божої Матері «Рятівниця народу Римського»). Колізей (зовнішній обзор). Церква Божої Матері «Жертвенник Небесний» (мощі рівноап. Цариці Олени). Церква св. Олексія и св. мч. Воніфатія (мощі преп. Олексія, чоловіка Божого и мч. Воніфатія);
  • Ватикан. Собор св. Петра (мощі апостола Петра та інших святих). Рим. Церква «Камо Гредеши?». Собор святого апостола Павла. Монастир на трьох фонтанах – місце усікновіння глави святого апостола Павла;
  • Амальфі. Відправлення до одного із найгарніших узбережь Італії. Молебень з акафістом у мощів святого апостола Андрія Першозванного в кафедральному соборі міста;
  • Салерно. Паломництво в кафедральний собор до мощей апостола и євангелиста Матфея;
  • Бари. Божественна літургія в крипті базиліки на мощах святителя Миколая. Сповідь та причастя. Екскурсія по історичному центру Бари;
  • Альберобелло. Церква святих Косми і Даміана. Монументальна зона труллів;
  • Ланчано. Церква Євхаристичного Чуда;
  • Лорето. Дім Пресвятої Богородиці. Образ Богородиці «Прибавлення Розуму»;
  • Венеція. Церква Іоанна Хрестителя в Брагорі, де почивають мощі святителя Іоанна Милостивого и зберігається хрест Савви Освященного. Грецька православна церква святого великомученика Георгія Победоносца – десниця святителя Василя Великого и частина мощей святого великомученика Георгія. Церква святого пророка Божого Захарія – мощі святого Захарія и святителя Афанасія Олександрійського. Собор святого апостола Марка – мощі святого апостола Марка та ікона Божої Матері Нікопія. Церква святого Іуліана – мощі святого преподобного Павла Фівейського. Міст Ріальто. Екскурсія на острови: Мурано: відвідування майстерні по виробленню венеціанського скла; Бурано: церква святого Мартина та відвідування капелли, де почивають мощі святої великомучениці Варвары; Торчелло: церква Успення Божої Матері и святої Фоски. Унікальні мозаїки храму.
  • о Захарія – мощі святого Захарія и святителя Афанасія Олександрійського. Собор святого апостола Марка – мощі святого апостола Марка та ікона Божої Матері Нікопія. Церква святого Іуліана – мощі святого преподобного Павла Фівейського. Міст Ріальто. Екскурсія на острови: Мурано: відвідування майстерні по виробленню венеціанського скла; Бурано: церква святого Мартина та відвідування капелли, де почивають мощі святої великомучениці Варвары; Торчелло: церква Успення Божої Матері и святої Фоски. Унікальні мозаїки храму.

Вартість програми – 820 евро  + дорога в Італію и назад.

Включає:

– Транспортні послуги та всі екскурсії.
– Супровід російськомовного гіда.
– Розміщення в готелях 3* у двомісних номерах.
– Сніданки та вечері.

Додатково оплачується:
– Переліт.
– Медична страхування.
– Квитки на катер: Салерно – Амальфі – Салерно – 20 євро.
– Квиток у собор Амальфі – 4 євро (за бажанням).
– Квиток у собор Салерно – 2 євро (за бажанням).
– Катер до Венеції – 20 євро.
– Квиток у Сан Марко – 3 євро (5 євро подивитися Золотий Іконостас).