Паломництво на Корфу

630 євро

Програма поїздки:

1 день. 8 липня. Понеділок
Приліт на острів Корфу, трансфер до готелю, розселення в готелі, вечеря.2 день. 9 липня. Вівторок
Сніданок у готелі. Святині острова Корфу. Відвідування візантійської церкви Святих Ясона та Сосіпатра (XII століття). Ці святі вважаються просвітителями острова. Храм на їхню честь є найстарішою християнською церквою на острові Корфу та найважливішою візантійською пам’яткою.
Монастир Христа Пантократора розташований у північно-західній частині острова, неподалік мальовничого села Агіос Афанасіос. У монастирі зберігаються частки мощей святих: Анни, Арсенія Капподокійського, великомучениці Євфимії, Арсенія Керкірського, апостолів Ясона та Сосипатра, Ігнатія Богоносця, Марії Магдалини, Харалампія та Варвари.
Відвідування місця упокоїння преподобного Арсенія Каппадокійського.
Повернення до готелю, вечеря.

3 день. 10 липня. Середа
Сніданок у готелі. Вільний день. Вечеря.

4 день. 11 липня. Четвер
Сніданок у готелі. Вільний день. Вечеря.

5 день. 12 липня. П’ятниця
День первоверховних апостолів Петра та Павла.
Літургія в храмі святителя Спиридона Триміфунтського (у храмі спочивають мощі святителя Спиридона Триміфунтського). Сніданок-пакет.
Відвідування храму св. Іоанна Предтечі, де особливо шанується св. праведний Феодор Ушаков.
Церква «Божої Матері Чужеземців».
Храм святого Елефтеріоса та святої Анни.
Кафедральний собор, де спочивають мощі імператриці Феодори, яка звільнила Церкву від єресі іконоборства. У храмі також є частки мощей святого Власія Севастійського – єпископа Вірменії IV ст.
Храм святителя Миколая. У храмі зберігається чудотворна ікона святителя Миколая та частка мощей святого, а також частка мощей святого Лазаря Чотириденного та вмч. Пантелеймона. Ікони іконостасу написані знаменитими іконописцями критської школи.
Пам’;ятник праведному воїну адміралу Феодору Ушакову на березі моря.
Прогулянка площею Спіанада з архітектурними палацами венеціанського, французького, англійського періоду. Вільний час. Повернення до готелю, вечеря.

6 день. 13 липня. Субота

Сніданок у готелі. Вільний день.

**Факультативно. Екскурсійна програма “Метеори – небесні монастирі”.
Метеори – унікальні неприступні скелі. На їхніх вершинах збудовані «небесні монастирі». Колись це місце було подібно до Афона і всі монастирі Метеор жили за статутом Святої Гори. Відвідування двох діючих монастирів. Відвідування іконописної майстерні. Повернення до готелю.

7 день. 14 липня. Неділя
Поїздка до монастиря Божої Матері Касопітра. Недільна літургія. Сніданок-пакет.
Зустріч із духовником монастиря – схіархімандритом Полікарпом, учнем преподобного Паісія Святогорця.
Церква Влахернської ікони Божої Матері.
Поїздка до монастиря Преподобномучениці Параскеви Римської. Поклоніння правиці Святої Параскеви, а також мощам преподобного Йосипа Освяченого.
Поїздка до Палеокастриці, де знаходиться монастир на честь ікони Живоносне Джерело. У монастирі є музей з колекцією поствізантійських ікон та предметами церковного начиння.
Палеокастриця – одне із найкрасивіших місць на острові Корфу. Повернення до готелю, вечеря.

8 день. 15 липня. Понеділок
Сніданок у готелі. Вільний час. Трансфер до аеропорту.

Участь у паломництві 630 євро (на території України розрахунок в грн. по курсу):
Включає:

– проживання в готелі на о. Корфу 3-4*
– харчування: сніданок та вечеря
– екскурсійний супровід
– транспорт (у передбачені програмою дні)

Додатково оплачується:
– вхідні квитки в археологічні парки, монастирі та музеї
– одноденна екскурсія в Метеори
– туристичний збір оплачується безпосередньо гостями при заїзді.

Паломницький Центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви залишає за свобою право змінювати послідовність передбачених за програмою святинь.