Паломництво по Італії

Рим – Амальфі – Барі – Ланчано – Лоретто – Венеція – Мілан

Програма поїздки:

ДЕНЬ 1. Субота, 18 травня
Приліт до Риму о 18.00. Розміщення в готелі. Вечеря. Прогулянка вечірнім Римом..

ДЕНЬ 2. Неділя, 19 травня. РИМ
Сніданок. Паломництво до святинь Риму: церква Хреста Господнього (тут зберігаються святині, привезені царицею Єленою зі Святої Землі). Святі Сходи з палацу Понтія Пілата, якими паломники піднімаються на колінах.
Собор святого Іоанна Хрестителя в Латеранському палаці (глави св. апп. Петра і Павла; стіл, за яким відбувалася Таємна Вечеря). Церква священномученика Климента (мощі сщмч. Ігнатія Богоносця). Собор Санта Марія Маджоре (Ясла Христа з Печери Різдва у
Віфлеємі, чудотворна ікона Божої Матері «Спасителька народу Римського»).
Колизей (зовнішній огляд). Церква Божої Матері «Жертовник Небесний» (мощі рівноап.  цариці Єлени). Церква св. Олексія і св. мч. Воніфатія (мощі прп. Олексія, людини Божої і мч. Воніфатія).
Ватикан. Собор св. Петра (мощі апостола Петра та інших святих).
Переїзд у напрямку міста Амальфі. Розміщення в готелі. Вечеря.

ДЕНЬ 3. Понеділок, 20 травня. АМАЛЬФІ. САЛЕРНО
Сніданок. Молебень з акафістом біля мощей святого апостола Андрія Первозванного в Кафедральному соборі міста Амальфі.
Салерно. Паломництво до Кафедрального собору (мощі апостола і євангеліста Матфея).
Переїзд у місто Барі. Розміщення в готелі. Вечеря.

ДЕНЬ 4. Вівторок, 21 травня. БАРІ
Сніданок (сухий пайок). Божественна літургія в крипті базиліки на мощах святителя Миколая. Сповідь і причастя.
Екскурсія історичним центром міста Барі. Відвідування міста Альберобелло (“Біле місто”), церква святих Косми і Даміана.
Монументальна зона трулів – унікальний архітектурна пам`ятка.
Повернення в готель. Вечеря.

ДЕНЬ 5. Середа, 22 травня. БАРІ
Сніданок. Поклоніння мощам святителя Миколая Чудотворця. Виїзд до міста Ланчано – церкви Євхаристійного чуда.
Переїзд у м. Лорето. Поклоніння іконі «Додавання розуму», молебень у стінах Будинку Пресвятої Богородиці (привезеного хрестоносцями з Назарету). Розміщення в готелі. Вечеря.

ДЕНЬ 6. Четвер, 23 травня. ВЕНЕЦІЯ
Сніданок. Церква Іоанна Хрестителя в Брагорі, де спочивають мощі святителя Іоанна Милостивого і зберігається хрест Сави Освяченого. Православна церква святого великомученика Георгія Побідоносця (правиця святителя Василя Великого і частка мощей святого великомученика Георгія).
Церква святого пророка Божого Захарії (мощі святого Захарії та святителя Афанасія Олександрійського).
Собор святого апостола Марка (мощі святого апостола Марка та ікона Божої Матері «Нікопея»).
Церква святого Іуліана (мощі святого преподобного Павла Фівейського).
Міст Ріальто. Розміщення в готелі. Вечеря.

ДЕНЬ 7. П’ятниця, 24 травня. МІЛАН
Сніданок. Паломницька екскурсія храмами міста. Церква святителя
Амвросія Медіоланського (мощі святителя Амвросія).
Церква святого Лаврентія (мощі святої мучениці Наталії).
Кафедральний собор (вхід 3 євро) (глава святої первомучениці Фекли).
Вільний час на Кафедральній площі для самостійного огляду: галереї Віктора
Еммануеля II, Театру Ла Скала.
Вечірній виліт з аеропорту Мілана.

Участь у паломництві 820 євро (на території України розрахунок в грн. по курсу):

Включає:

– транспортні послуги та всі екскурсії
– супровід екскурсовода
– розміщення в готелях 3* у двомісних номерах
– сніданки та вечері

Додатково оплачується:
– переліт
– медичне страхування
– квитки на катер: Салерно – Амальфі – Салерно (20 євро)
– квиток у собор Амальфі (4 євро)
– квиток у собор Салерно (2 євро)
– катер до Венеції (20 євро)
– квиток у Сан Марко (3 євро)
Паломницький Центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви залишає за свобою право змінювати послідовність передбачених за програмою святинь.