Паломничество по Греции

ДО ТРЬОХ СВЯТИТЕЛІВ.

Салоніки – Афон – Метеори – Корфу – Барі – Патри – Егіна

від 800 євро

8-15 червня 2024 року (8 днів / 7 ночей)
Програма паломницької поїздки в Грецію:

1 день. Субота. 8 червня
Прибуття до Салонік літаком або автобусом (приблизний час 14.00). Відвідування святинь м.
Салоніки, небесним покровителем якого є Святий Великомученик Димитрій Солунський. У Храмі
Св. Димитрія поклоніння мощам Великомученика Димитрія Солунського, Великомучениці Анісії та
Григорія Каллідіса. Розміщення в готелі. Вечеря.

2 день. Неділя. 9 червня.
Сніданок. Круїз уздовж узбережжя Афона. Свята Гора Афон – земна обитель Божої Матері, єдина у світі чоловіча чернеча республіка. На Афоні розташовано 20 чоловічих монастирів, серед яких 17 грецьких, один болгарський, один сербський і один руський монастир святого Пантелеимона. Згідно з останнім переписом на Афоні проживає близько 1000 ченців. Усі без винятку монастирі Святої Гори у богослужбовій практиці тримаються старого Юліанського календаря. Відвідування монастиря апостола євангеліста Іоанна Богослова в Суроті, де знаходиться могила преподобного Паїсія Святогорця. Повернення до готелю, вільний час. Вечеря.

3 день. Понеділок. 10 червня
Сніданок. Переїзд до м. Каламбака. Паломницька програма «Метеори – небесні монастирі».
Метеори – унікальні скелі із дивовижними краєвидами. На вершинах цих скель побудовані «небесні монастирі». Колись це місце було подібно до Афона і всі монастирі Метеор жили за статутом Святої Гори. Відвідування двох монастирів. Відвідування іконописної майстерні. Переїзд до м. Ігумениця. Посадка на паром і відправлення на о. Корфу. Розміщення в готелі. Вечеря.

4 день. Вівторок. 11 червня
Літургія в храмі святителя Спиридона Триміфунтського (у храмі спочивають мощі святителя Спиридона Триміфунтського). Сніданок-пакет.
Відвідування храму св. Іоанна Предтечі, де особливо шанується св. праведний Феодор Ушаков.
Кафедральний собор, де спочивають мощі імператриці Феодори, яка звільнила Церкву від єресі іконоборства. У храмі також є частки мощей священномученика Власія Севастійського – єпископа Вірменії IV ст.
Відвідування чоловічого монастиря Божої Матері Кассопітра.
Відвідування храму Влахернської ікони Божої Матері, де зберігається чудотворна ікона Богородиці.
Вільний час. Відплиття до Ігумениці. Вечеря у таверні. Посадка на паром. Відправлення до Барі.

5 день. Середа. 12 червня
Сніданок або кава на паромі самостійно (у вартість не включено). Прибуття до Барі близько 9.00.
Літургія у крипті біля мощей святителя Миколи Чудотворця. Екскурсія по місту Барі. Відправлення на паромі до міста Патри. Вечеря на поромі самостійно (у вартість не включено). Ніч на поромі
.

6 день. Четвер. 13 червня

Сніданок на поромі самостійно. Прибуття до міста Патри. Відвідування храму св. Андрія Первозванного, де зберігаються глава Святого Андрія Первозванного та частина хреста, на якому він був розіп’ятий.
Переїзд півостровом Пелопоннес до Коринфського каналу. Зупинка на оглядовому майданчику.

Відвідування жіночого монастиря преподобного Єгипетського Патапія. Преподобний Патапій – святий IV століття – дуже шанується у Греції. Через його заступництво, відбувається багато зцілень від хвороб, особливо від раку. Переїзд у порт Пірей, відправлення на острів Егіна. Вечеря. Ночівля в готелі.

7 день. П’ятниця. 14 червня
Сніданок. Відвідування Свято-Троїцького жіночого монастиря, заснованого святителем Нектарієм у 1904 році. Нектарій Егінський, єпископ Олександрійської Православної Церкви, митрополит Пентапольський. Автор православного гімну Пресвятої Богородиці “Агні Парфене” У Греції вшановується як чудотворець. У народі кажуть: «Немає нічого невиліковного для святого Нектарія». У монастирі Святої Трійці спочивають мощі Святого Нектарію. Пором з Егіни в порт Пірей. Переїзд до Салонік. Розміщення в готелі міста Салонік або передмісті. Вечеря.

8 день. Субота. 15 червня
Сніданок. Відвідування храму святителя Григорія Палами. Оглядова екскурсія історичним центром
Салонік. Відправлення до аеропорту.

Участь у паломництві: 800 євро (окрема оплата за перебування в одномісному номері складає 130 євро)

Включає:
– всі трансфери за програмою
– Розміщення в готелі 3*
– харчування: сніданок, вечеря
– екскурсії за програмою
– оплату порома Ігумениця – Корфу – Ігумениця (харчування на поромі не входить)
– оплату порома Ігумениця – Барі – Патри (місця в авіакріслах) (спальні місця в каютах надаються
за додатковим запитом)
– оплату порома порт Пірей – Егіна – порт Пірей
– круїз вздовж узбережжя Афона

Додатково оплачується: